Apie mus

Apie M&G Automobilių nuoma Kaune

Nepriklausoma Automobilių nuomos sistema, „Rentacar.lt” buvo įkurta 1991 m., ir teikė automobilių nuomos paslaugas. Iki šios dienos išlieka savarankiška šeimos įmonė.

Mes neturime dominavimo troškimų, susijusių su automobilių nuoma. Vietoj to mes labai didžiuojamės, kad ir toliau sėkmingai dirbame ir auginame savo įmonę, kuriai mes sukūrėme tvirtą reputaciją ir dabar dirba jau antros kartos “rentacar.lt” šeimos nariai ( MB Vakanza). Mes nesame beveide transporto priemonių nuomos kompanija – tai mūsų šeimos verslas, kurį valdo šeimos nariai nuo 1991 m.

Šiuo metu mes, M&G Pigi Automobilių nuoma, teikiame operatoriams ( MB Vakanza ir kitiem)  užsakymus gautus per rentacar.lt sistemą. Mes aptarnaujame nuomos operatorius, kurie nenori būti susiję su franšizės sistema ir norintys būti nepriklausomi.

Kodėl nuomotis iš nepriklausomos, M&G Automobilių nuoma Kaune, bendrovės?

Nepriklausomos automobilių nuomos bendrovės yra daug lankstesnės nei didelės įmonės, tarptautinės grandinės, kai reikia išsinuomoti pigų automobilį.

Automobilių nuomos versle yra labai daug taisyklių. Didelių bendrovių aptarnaujantis darbuotojai yra daug mažiau lankstūs, įgyvendindami šias taisykles.

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti nepriklausomą agentūrą. Jūs labiau tikėtins, ir būsite patenkinti savo nuoma, kai išsinuomosite  iš vietinio savininko valdomos bendrovės, nei iš vienos iš gigantų. Taip yra todėl, kad su mažesnėmis kompanijomis gausite geresnes paslaugas ir geresnes kainas; jų tikslas yra padaryti jus laimingus. Jie nori, kad tu grįžtų. Nuomojant iš didelės agentūros, jūs rizikuojate, kad būsite per daug apmokestinami ir tapsite vienu iš daugelio “beveidžių” klientų.

Dar viena labai svarbi problema yra apmokėjimai už nuomą. Beveik visos didžiosios automobilių nuomos agentūros neleis atsiskaityti grynais pinigais ir reikalauja turėti kredito kortelę. Tačiau nepriklausomos nuomos agentūros išnuomos jums pigų automobilį su grynaisiais pinigais.

Nepriklausomai agentūrai Jūs esate labai svarbus klientas, nes mažosios įmonės remiasi atsiliepimais. Taigi, jei esate patenkintas savo nuomos patirtimi ir jūs išplatinate atsiliepimą, jie gauna daugiau verslo. Būtent dėl to nepriklausomi žmonės stengiasi padaryti jus kuo laimingesnį. Neseniai Amerikos kelionių industrijos asociacijos apklausa nustatė, kad 43% automobilių nuomos informacijos buvo surinkta iš draugo ar šeimos atsiliepimų. Jei esate patenkintas, M&G Pigi Automobilių nuoma Kaune yra laiminga.