DUK

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Visų internete atliktų užsakymų kainos nurodytos įskaičiuojant PVM, draudimą, neribotą kilometražą, bei pagalbą kelyje visą parą. Sumokėtas depozitas grąžinamas, grąžinus automobilį į mūsų atstovybę, nepažeistą ir nepadarius jokios kitos žalos automobiliui ar nuomotojui. Papildomų mokesčių nėra. ***Prašome atkreipti dėmesį,kad aukščiau pateikta informacija galioja tik automobilį naudojant Lietuvos teritorijoje. Norite išvykti mūsų automobiliu į užsienį skaitykite šia informaciją "Ką daryti norint automobiliu išvažiuoti už Lietuvos teritorijos ribų?" ***
Užsakymas patvirtintas tik tuo atveju, jeigu jūs gavote oficialų patvirtinima ir užsakymo numerį elektroniniu paštu. Laiške turi būti nurodytos visos detalės apie nuomą ir sąlygas bei užsakymo numeris.
Mes priimame visas populiariausias kreditines ir debetines mokėjimo korteles. Visos mokėjimo kortelės turi būti išduotos mūsų kliento vardu. Atsiskaityti galima ir grynais.
Norėdami išsinuomoti automobilį, jūs privalote būti nuo 25 iki 80 metų amžiaus, ir turėti mažiausiai 2 metų vairavimo stažą. Mes galime išnuomoti asmenims nuo 21 metų. Jauno vairuotojo mokestis gali būti pritaikytas vairuotojui jaunesniam nei 25 metų.

Atvykę atsiimti automobilio, privalote pateikti šiuos dokumentus: Vairuotojo Pažymejimas: Visi vairuotojai turi pateikti galiojantį vairuotojo pažymejimą, įrodantį nemažiau 2 metų stažą. Vairuotojo pareiga turėti tinkama vairuotojo pažymėjimą. Mes priimame tik tuos vairuotojo pažymėjimus, kurie išversti i anglų kalbą. Turite pateikti vairuotojo pažymejimo ORIGINALĄ, kopijos nebus priimamos. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas: Visi klientai privalo pateikti Pasą arba Asmens tapatybės kortelę ir kreditinę arba debetinę kortelę pagrindinio nuomininko vardu. Kiekvienas papildomas vairuotojas turi dalyvauti pasirašant sutartį ir pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Siekiant užtikrinti Jums tenkančios atsakomybės, įsipareigojimų bei apmokėjimų vykdymą (tokių kaip nuomos laiko pratęsimas, užpildymas degalais, padarytos žalos atlyginimas), Jūs turite pateikti galiojančią, Jūsų vardu išduotą kreditinę/debetinę kortelę. Aptarnaujame tik Visa, Visa Electron ar MasterCard kortelių turėtojus. , Taip pat Jūs turite palikti 100 EUR garantinį įnašą (galima ir grynais). Grąžinus automobilį nepažeistą ir nepadarius automobiliui ar nuomotojui jokios kitos žalos, depozitas grąžinamas klientui.
Mes reikalausime, kad grąžinant automobilį būtų įpiltas toks pats kuro kiekis, koks buvo nuomos pradžioje. Mes nekompensuojame likusio kuro grąžinant automobilį.
Mes galime įtraukti papildomą vairuotoją į sutartį ( jeigu jis atitinka vairuotojų kriterijus ) už 3.00 EUR už kiekvieną vairuotoją per dieną. Visi papildomi vairuotojai turi dalyvauti pasirašant sutartį ir privalo laikytis visu sutarties sąlygu taip pat, kaip ir pagrindinis vairuotojas. Mokėstis už papildomus vairuotojus mokamas pasirašant sutartį.
Garantuojame, kad automobilis atitiks Jūsų pasirinktą grupę. Deja, negalime garantuoti, kad gausite būtent pasirinktą modelį. Atsitikus taip, kad neturėtume ką pasiūlyti iš Jūsų pasirinktos grupės, mes Jūms pasiūlysime automobilį iš aukštesnės grupės be papildomo mokesčio.
Užduok klausymą
Susisiekite su mumis
Nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite klausimų.
WordPress Themes